استفاده از توری مرغی برای گرد کردن دور زمین فوتبال قطر!!!

توری از سیم مشکی و گالوانیزه ساخته شده است، بنابراین کیفیت لینک متفاوت است.

مش سیم مشکی ارزان ترین و کوتاه ترین است. بعد از اولین مه یا باران زنگ زده می شود و بعد از 3-4 سال کاملا غیر قابل استفاده می شود.

می توانید عمر زنجیر غیر گالوانیزه را با رنگ یا لاستیک مایع افزایش دهید که باید قبل از نصب روی شبکه اعمال شود و سپس به طور دوره ای لایه محافظ را به روز کنید.

توری مرغی از خوردگی نمی ترسد و در نتیجه ماندگاری بیشتری دارد، قیمت آن کمی بیشتر از مشکی است، اما به هیچ وجه نیازی به درمان محافظتی ندارد.

از پیوند گالوانیزه آنها مرتب و جذاب به نظر می رسند، زنجیر پلاستیکی روز به روز محبوب تر می شود. این توری فلزی با لایه ای ضخیم از پلیمر ضد خوردگی پوشانده شده است که به همین دلیل مقاومت آن در برابر شرایط جوی افزایش یافته است.

توری

علاوه بر این، پلیمر رنگ شده است، توری بسیار جذاب و زیبایی به نظر می رسد و اگرچه چنین زنجیره ای بسیار گران است، تقاضا برای آن به طور مداوم در حال افزایش است.

تورهای زنجیری علاوه بر کیفیت، در اندازه مش، ضخامت سیم و ارتفاع رول با هم متفاوت هستند.

سلول ها می توانند ابعادی از 10 تا 65 میلی متر، قطر سیم 1-5 میلی متر داشته باشند.

ارتفاع رول از 0.8 تا 2 متر است، اما محبوب ترین آن 1.5 متر است، طول توری استاندارد در یک رول 10 متر است، رول های 20 متری به سفارش ساخته می شوند هستند.

حفاظت از رنده زنجیر بصورت مقطعی و کششی می باشد. گزینه اول شامل ساخت قطعات فلزی مستطیلی است که داخل آن مش ثابت می شود.

برای مقاطع از گوشه های فلزی، پروفیل و لوله های گرد با قطر کم استفاده کنید، اگر نه، آنها را با جوش یا پیچ وصل کنید. چنین حصاری از نظر زیبایی شناختی و جذاب تر به نظر می رسد ، قاب فلزی اجازه نمی دهد مش شل شود.

نصب حصار کششی سریعتر و آسانتر است. طراحی آن فقط از پست های پشتیبانی و خود شبکه تشکیل شده است.

توری با سیم فولادی، گیره ها وصل می شود یا روی قلاب های جوش داده شده به ستون ها آویزان می شود.

برای ستون ها، لوله های با قطرهای مختلف، ستون های بتنی، تیرهای چوبی مناسب هستند.