پنل ال ای دی هوشمند شما را از داشتن لوستر بی نیاز می کند

یک ویژگی مهم در انتخاب پنل ال ای دی هوشمند میزان شار نوری است. شار نوری، میزان کلی نور ساطع شده از منبع نور می‌باشد. میزان شار نوری مورد نیاز برای محیط‌های مختلف متفاوت می‌باشد.

توان، میزان انرژی مصرفی منبع نوری را نشان می‌دهد. توان به وسیله شار نوری برای اندازه‌گیری بهره‌وری انرژی چراغ‌های LED محاسبه می‌گردد(لومن/وات). در مقایسه با تیوب‌های فلورسنتی قدیمی، پنل‌های LED نور بیشتر در مقابل مصرف توان (انرژی) کمتری را ارائه می‌نمایند که منجر به افزایش لومن/وات و افزایش بهره‌وری خواهد گردید.

روشنایی LED در مقایسه با سایر منابع روشنایی (فلورسنت وغیره) مصرف انرژی بسیار کمتری دارد.

روشنایی LED به عنوان طولانی‌ترین طول عمر شناخته شده است. برای مثال میانگین مدت زمان استفاده از لامپ‌های LED در حدود 60 هزار ساعت است، در حالی که میانگین مصرف لامپ‌های 60 وات رشته‌ای در حدود 1500 ساعت و لامپ‌های CFL بین 6000 تا 15000 ساعت می‌باشد.

در حقیقت محاسبه طول عمر چراغ‌ها بر مبنای ساعت‌های عملکرد لامپ نیست، بلکه این محاسبه بر مبنای مقدار ساعتی است که چراغ در محدوده‌ درصد روشنایی مطلوب عمل می‌نماید.

پنل

هنگامی که درصد روشنایی به مقداری کمتر از ۳۰ درصد برسد، زمان تعویض لامپ می‌باشد. با فرض استفاده ۸ ساعت در روز از پنل‌های LED، انتظار می‌رود طول عمری حدود ۱۷ سال داشته باشند.

بهره‌نوری بالا و طول عمر بسیار بالا، راهکارهایی کارآمد، برای افزایش بهره‌وری سیستم‌های روشنایی است.

تکنولوژی به کاربرده شده در پنل‌های LED یک تکنولوژی سبز برای تأمین روشنایی است. پنل‌های LED اشعه‌ای از خود ساطع نمی‌کنند. همچنین فرآیند تولید پنل‌ها تقریباً هیچ نوع آلودگی ایجاد نمی‌کند. همه مواد استفاده شده برای تولید پنل‌ها را می‌توان بازیافت نمود. این ویژگی قابل بازیافت بودن برای توسعه پایدار اقتصادی و اجتماعی بسیار ضروری است.

پنل ال ای دی هوشمند یک جایگزین LED سودمند برای لامپ های فلورسنت ارائه می دهد. با شکل مربع یا مستطیل خود، نور یکنواخت و راحت را برای فضاهای داخلی معمولی مانند مناطق پذیرش، دفاتر، اتاق کنفرانس، راهروها و آسانسورها ارائه می دهد.
این سیستم LED خوب این پتانسیل را دارد که نور خورشید را با دقت بیشتری نسبت به لامپ های فلورسنت تکرار کند.
INDU PANEL ابزار مناسبی را برای تشویق افراد به شرکت‌ها ارائه می‌دهد، زیرا نوری را فراهم می‌کند که به تحریک مغز و در نتیجه بهبود دقت در کار کمک می‌کند. این یک محیط روشن ایجاد می کند که به نیروی کار شادتر و سالم تر کمک می کند که همچنین بهره وری و انگیزه بیشتری دارد.