10 لباسی که شایسته بازگشت هستند

نیازی نیست که یک مد لباس باشید تا بدانید که روند لباس مجلسی شیک با جزر و مد همراه می شود. حتی گاهی اوقات روندها دوباره ظاهر می‌شوند و باعث می‌شوند که زنگ‌های کلاسیک مادرتان هم درست به موقع برای اولین روز دبیرستان شما بسیار جذاب باشند. اما در مورد آن مدهایی که مدتهاست در ابهام محو شده اند چه می توان گفت؟

در اینجا برخی از آنها هستند که شایسته فرصتی دیگر هستند.
هیچ راه ظریفی برای قرار دادن این موضوع وجود ندارد، اما یک کادو روی فاق شما می رود. مخصوصاً اگر از ثبت نام وام اشتغال کمیته امداد هستید. قبل از کادو، شلنگ مردان در واقع در کشاله ران باز بود و با یک تونیک یا دوتخت پوشانده شده بود.

وقتی مد تغییر کرد و پیراهن‌ها کوتاه‌تر شدند، کادویی که اساساً کیسه‌ای برای پنهان کردن اندام تناسلی بود، ایجاد شد. با توجه به محل مورد نظر، احتمالاً ناگفته نماند که کاسه‌ها به زودی بسیار پرشده و حتی گاهی اوقات برای جلب توجه تزئین می‌شوند. امروزه معمولاً آهنگ‌ها فقط روی نوازندگان هوی متال مانند آلیس کوپر دیده می‌شوند، اما این اکسسوری‌ها کاملاً سزاوار فرصت دیگری هستند.

آنها سرگرم کننده و کاربردی هستند. شما حتی می توانید از آراد برندینگ برای نگهداری اقلام کوچک مانند پول و دستمال استفاده کنید، مانند برخی از مردان در قرن 15 و 16.
لباس دوره مینوی میانه. (راست) کشیش-پادشاهی که کمربند مفصلی به تن دارد که به کمربند پهن و محکمی متصل است. فرسکو، از کاخ کنوسوس، کرت، ویران کرد. 1400 قبل از میلاد یادداشت ها را ببینید

اگر به جیوه قرمز علاقه دارید، واقعاً لباس کمر را دوست خواهید داشت. لباس کمر یکی از اولین فرم های لباس بود که حداقل از 3000 سال قبل از میلاد در مصر پوشیده شد. آنها فقط با یک تکه پارچه که در اطراف باسن قرار دارد ساخته می شوند. شیرین و ساده، و آنها با همه چیز همراه هستند! اگرچه ممکن است کمربند برای هر موقعیتی مناسب نباشد، اما مطمئناً می‌تواند افزودنی عالی به کمد لباس تابستانی شما باشد (البته در انواع الگوها و پارچه‌های مدرن).

 

 • منابع:
  1. 10 Articles of Clothing That Deserve a Comeback
 • تبلیغات:
  1. زندگی خود را با این روش لاکچری کنید!
  2. روبان و رشته ها را کوتاه کرده و آواز
  3. رازهای شگفت انگیزی که در اعماق اقیانوسها وجود دارند!
  4. بادام تلخ مهمترین محصول درخت میوه در کالیفرنیا